Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nemovitost

Pro dostatečnou funkci mám několik vytvořeno variant nabídky, mezi jedna je v případě vzájemné dohody a schválení úvěru zajištění nemovitosti.

Už delší dobu mám dost velký zájem o zakoupení nemovitosti ve městě Třebíč, kterým je rodinný domek. Současná prodejní cena 4.700.000 kč včetně provize realitní kanceláře, hodnota nemovitosti je cca

6.000.000 - 6.500.000 kč

do konce roku 2011

V nemovitosti rodinného domku je dostatek pracovního prostoru pro bydlení v místnostech 6 + 2, ale současně i pro pracovní činnost např. kanceláře, v rodinném domku je i 2-garáž ( místo pro 2 osobní auta ) vhodná pro montáž materiálu na spodní část auta - protikorozní materiál. Protože interér rodinného domku je částečně ještě nedokončený ( velký výhodný plus pro obchodní činnost ).

V podkovní části rodinného domu je velký prostor pro případné nouzové ubytování – pracovníků firmy pro pracovní činnost.

Celý rodinný domek je plně možné využívat jako ukázkový – vzorkový rodinný dům pro předvedení produktů v praktickém životě

 

Popis domu : Rodinný dům byl postavený v roce 1998 se zastavěnou plochou 127 m2 se 3 bytovými nezařízenými jednotky se nachází na konci řadové zástavby klidné ulice čtvrti Týn města Třebíč s pěkným výhledem jak na samotné město, tak i do okolní přírody plné zeleně. Po vstupu hlavním vchodem se ve vstupní chodbě přízemní části domu je vestavná skříň a WC. Z této můžeme vstoupit do prostorné obývací místnosti 2 + kk ( vhodný pro kancelář ) s velmi pěknou keramodlažbou a dále projít do přilehlé okrasné zahrady za domem. V tomto pokoji - místnosti je též připraven prostor pro zřízení samostatného kuchyňského koutu a je tu též extra vlastní vchod. Součástí je pěkná koupelna s vanou a samostatný WC. Pod dřevěnými schody je uzavřený prostor pro technické zázemí v podobě plynového kotle na vytápění obytné části a plynového bojleru na teplou vodu. Dále je k dispozici při vstupu místnost se nachází WC a dále stěna se zabudovaným praktickými skříněmi.
Po dřevěných točitých schodech se dostaneme do 1. NP kde se nachází prostorný 2 + 1 prosvětlený obývací pokoj (60 m2) s krbem, jež je dle moderního trendu propojen s kuchyní, kde je zabudována nová kuchyňská linka se spotřebiči. Při kuchyni je též menší praktická komora. Z pokoje můžeme vejít do zimní zahrady. Dále je k dispozici ložnice, sociální vybavení v podobě koupelny a WC.
Ve 2. NP další 2 + kk je opět velký pokoj s kuchyňským koutem v obývacím pokoji je postavený krb a dětský pokojík a samozřejmě též koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem a WC. Zajímavá je též vstupní hala u schodiště. V pokoji jsou účelně využity uzavíratelné prostory pro uložení věcí.
V podkroví tohoto RD je ještě prostorná ložnice se sníženou výškou stropů a přírodní dřevěnou podlahou, což působí velmi útulně. Vchod je po dřevěném schodišti přímo z obývacího pokoje 2. NP.
Přilehlá okrasná zahrada za domem (140 m2) s jezírkem, zahradním střikacím zařízením instalováno do země vlastní studnou a terasou a okrasnými dřevinami je plně oplocena a skýtá možnost jak aktivního odpočinku při práci, tak i možnost tolik potřebné relaxace po práci.
Dům může prakticky sloužit 2 – 3 generacím pro bydlení současně, pro svoje upořádání a plnou vybavenost jednotlivých podlaží. Součástí je též v přízemí garáž pro dvě auta a stání též pro dvě auta
Rodinný dům je velmi dobře udržovaný, na krásném a klidném místě a krásné bydlení s přiajtelným až luxusním komfortem pro částečné bydlení i hlavně provoz firmy nebo i několik firem - pronájemem s exkluzivní nabídkou obchodního kontraktu a vzájemné propojení několika firem.

Provoz rodinného domu klesne na minimum s větší schopností splácení úvěru, ale současně se hodnota nemovitosti zhodnotí až k hodnotě cca 8.500.000 - 10.000.000 kč vytvoření nízkonákladového pasivního nízkoenergetické nemivitosti. Rodinný domek je ideální pro využití jako vzorkového rodinného domku ( podobný jako je např. na výstavišti na výstavišti v Brně ) pro názorné využití v praktickém životě

- dekoračních prvků zařízení domku např. různý druh vytápění

- větrací systém bez nutnosti otevírání oken

- nabídka ukázky úspory energetických zdrojů pro vytápění nemovitosti snížena o 60 - 70%

( názorné předložení faktury k zaplacení ) částečné zajištění schopnost splácet úvěr

- nabídka úspory vody pro další využití snížena o 50%

( názorné předložení faktury k zaplacení ) další částečné zajištění schopnost splácet úvěr

- použití dekoračních prvků interéru a exteriéru rodinného domku

- použití dekorační prvků např. mramor ( imitace mramoru ) obložení na krbu v podkrovní části rodinného ( v 2 patře - podroví rodinného domku kde momentálně krb se momentálně nenachází ale je připravený k montáži

- recyklované materiály pro částečnou izolaci interiéru nemovitosti

- recyklované materiáoy pro tradiční dekoraci interiéru nemovitosti

- prostor celé nemovitosti pro názornou ukázkou pro klienty s prodejem materiálů a služby - instalaci s montáži

- vznik až pasívní nízkoenergetické nemovitosti nového druhu ,,extrém nízkoenergetická nemovitost,, s nízkým provozním nákladem na provoz v bydlení a podnikání

- tepelnou izolací interiéru nemovitosti

- tepelnou izolaci exteriéru ( fasády rodinného domu )

- solárním systémem s montáží na střechu pro ohřev vody pro podlahové topení které je instalováno v celém rodinném domě s možností i rozšíření i pro venkovní plochu ( pod dlažbu ) před rodinný

domek

- izolace okna – skla

- rekuplerace nemovitosti s pomocí solar systemu bez potřeby napojení el. energie produkt firmy ,,Solarventi,,

- vystavění krytého bazénu s ukázkou využití solárního systémů pro ohřev vody

využití možnosti nemovitosti jsou neomezené

 

Rodinný domek o který mám už delší dobu vážný zájem i když není ( interiér ) dokončený kuchyňská linka a koupelna v podkrovní části a krbová část ve 2. patře rodinného domu přesto je velmi výhodný s možnosti dokončení dle přání ale i současného částečně i zhodnocení nemovitosti dle použití materiálu.


 

Prodej RD v Třebíči, ul. M. Horákové


 

 

 

 


 

Zakázka:

2120051

Typ nemovitosti:

Rodinný dům

Cena:

4 700 000 Kč bez provize RK, cena k jednání

Lokalita:

Okres: Třebíč
Obec / Město: Třebíč
Část obce: Týn
Ulice: M. Horákové

Popis:

Nabízíme k prodeji RD v Třebíči na ulici M. Horákové. Dům má 3 NP + v podkroví je galerie. V každém patře je koupelna, topení plynové, podlahové topení, plastová okna. Za domem je zahrada. K domu patří dvougaráž. Dům je možno využít jako dvougenerační. Výborný stav. Bližší info v RK.

Makléř:

Dušan Vlach
739 058 119

vlach.dusan@allrisk.cz


 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12825
Měsíc: 72
Den: 3