Jdi na obsah Jdi na menu
 


banky a úvěry

Banky a úvěry

Z dovodu ekonomických problémů které poslední měsíce, přibližně 3 roky dostává ekonomiku do nestálých základů. Přesto se podařilo ekonomiku alespoň částečně dostat z největších problémů do lepších základů.

 

Proto poznávám poslední měsíce ve svém okolí ( hlavně u svých přátel ) že banky dost detailně prověřují majitelé bankovních účtů finanční příjmy ( i když to není občas podle standart pravidel smlouvy při zakládání bankovních účtů ) maličkost je potřeba trochu příjmout v lepším světle.

V případě stálého finančního příjmu je standartem že banka nabídne příjmout úvěr pro klientem bez prokazování finančního příjmu a většinou i bez nutnosti průzkumu bankovního registru a bez nutnosti ručení nemovitostí. Příjmout úvěr je pro klienty bankovních účtu v případě potřeby celkem vhodné při řešení nečekaných finančních problémů. Dobré je klienty motivovat k úvěrů a hypotékám s možností zvýšení přijatelného schválení úvěrů.

Dnešní profesionální ekonomická statistika je velmi jasná, že každý rok se budou ceny energetických zdrojů zvyšovat ( zdrařovat ) dost ovlivněno i gigantickou výstavbou fotovoltických elektráren.

Dnešní vláda veřejně prohlásí že ceny energetických zdrojů bude za celý rok se zdraží ( např. o + 5 – 10% ) ve výsledku se zdraží postupně např. 2 za rok ve výsledku ( např. o + 15% ) z důvodu ekonomických problémů v jiném státě který dopadne v negativním světle i na českou ekonomiku s následk zdražení ceny energetických zdrojů. 100 % je jistá garance že do 5 let max. 10 let budou energetické zdroje na 4 – 5 násobku dnešní ceny ( sazby energetických zdrojů – elektřina, plyn, dálkové centrální topení ) na stejné úrovni srovnatelné s ceny v ostatních státech EU pod nátlakem vlády centrály EU.

Z toho důvodu je ideální volba finančně se zajistit a snížit finanční spotřebu na provozu nemovitosti pro hlavně pro bydlení bez omezování na životní potřeby, ale stejné podmínky platí i v průmyslové pracovní činnosti ve firmách kde rovněž aktuální nízká spotřeba na provoz nemovitostí a zamezení úniku eneregetických zdrojů a třeba netopit jak se říká lidivě ,,netopit Pánu Bohu zbytečně do oken,,

K kroku nabízet úvěry pro klienty z vlasní aktivity bankou je dobré z důvodu získání postupného finančního příjmu z úroků poskytnutého úvěru a následným finančním obratem a ziskem banky normálně standartní postup obchodní činnosti.

Najít spolehlivé klienty které budou schopný dodržet splátkový kalendář poskytnutého úvěru je někdy trochu náročný problém. Z toho důvodu banky hleají klienty u finančních poradenství s možností atraktivního získání výhodného úroku na úvěru nebo hypotéce s možností finanční úspory ve prospěch klienta.

Zajistit schopnost klienta aby dodržel splátkový kalendář poskytnutého úvěru ( spotřebního, kontokorentu nebo i hypotéky ) je občas náročný problém.

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13787
Měsíc: 128
Den: 3